"من این طرف، تو اون طرف"

انتشارات لوپه‌تو مجموعه‌ی 4جلدی "بازی، شعر، نمایش1" را برای خردسالان به چاپ رسانده است. کتاب "من این طرف، تو اون طرف"  به قلم افسانه شعبان نژاد، یکی از عنوان‌های این مجموعه است.

"من این طرف، تو اون طرف" ماجرای موشی است که یک الاکلنگ می‌سازد و منتظر پیدا کردن یک همبازی مناسب است. انتشارات لوپه تو این کتاب از مجموعه‌ی " بازی، شعر، نمایش1" را به تازگی به چاپ رسانده‌ است.

Card image cap

چهارده عنوان از کتاب‌های انتشارات "لوپه‌تو" در فهرستگان رشد 1397

<p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">فهرست توصیفی کتاب&zwnj;های آموزشی و تربیتی مناسب و مرتبط با فعالیت&zwnj;های دوره آموزش پیش دبستانی و&nbsp;دوره&zwnj;ی ابتدایی&nbsp;فهرستگان رشد 1397 منتشر شد.</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">کتاب&zwnj;های زیر به همت انتشارات &quot;لوپه تو&quot; به چاپ رسیده&zwnj;اند....</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">&nbsp;مجموعه&zwnj;ی 6جلدی &quot;در خانه&zwnj;ی ما&quot; (بابایم را دوست دارم- مامانم را دوست دارم- مادربزرگم&nbsp;را دوست دارم- پدربزرگم&nbsp;را دوست دارم- خواهرم&nbsp;را دوست دارم- برادرم&nbsp;را دوست دارم)</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">مجموعه&zwnj;ی 4جلدی &quot;با من دوست باش&quot; (پر پر پر توی هوا- شالاپ شلوپ، میون آب- گرم گرم، روی زمین- وز وز وز تو باغچه&zwnj;ها)</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">مجموعه&zwnj;ی 4جلدی &quot;این من هستم&quot; (من شجاع هستم- من یک گنج دارم- سلام نی&zwnj;نی کوچولو- در قلب من)</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">اشعار این کتاب&zwnj;ها را &quot;افسانه شعبان نژاد&quot; برای خردسالان سروده است.</span></span></p>

ادامه
Card image cap

"تو مثل خودت هستی" ازمجموعه ی هشت جلدی "چی مثل چیه؟"

گاهی کودکان به دلایل مختلف، نسبت به خود، احساس رضایت ندارند.این کتاب با زبانی ساده به آن ها کمک می کند تا خود را بیابند و بدانند که منحصر به فرد و شگفت انگیزند.

"افسانه شعبان نژاد" این کتاب را برای کودکان عزیز نوشته است. و انتشارات "لوپه تو" آن را به چاپ رسانده است.

ادامه
Card image cap

انتخاب مجموعه ی "چی مثل چیه؟" در بخش داوری آداب و مهارت های زندگی "پانزدهمین جشنواره ی کتاب رشد"

  مجموعه ی "چی مثل چیه؟" ترجمه ی "افسانه شعبان نژاد" که سال گذشته توسط انتشارات "لوپه تو" به چاپ رسیده بود، موفق به کسب جایزه، در بخش داوری آداب و مهارت های زندگی پانزدهمین جشنواره ی کتاب رشد شد.

 به گزارش خبرنگار سامان‌کتاب، در مراسم پایانی پانزدهمین جشنواره کتاب رشد، که جمعی از مسئولان آموزش و پرورش، ناشران، معلمان و نامزدهای دریافت جایزه در گروه‌های سی گانه داوری این جشنواره در آن حضور داشتند، جوایز برگزیدگان این جشنواره اهدا شد.

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018