كي بود، كي بود؟ خروسي بود

خروسي بود كه نوك نداشت

جاي نوكش، مداد گذاشت...

انتشار کتاب "كي بود، كي بود؟ خروسي بود" از مجموعه ی نه جلدی "کی بود، کی بود؟. این مجموعه با اشعار "افسانه شعبان نژاد" و با همت انتشارات "لوپه تو" برای گروه سنی خردسال به چاپ رسیده است.

Card image cap

"یک عالمه پنجره"

چاپ کتاب "یک عالمه پنجره" توسط "انتشارات لوپه تو" 

"افسانه شعبان نژاد" این اثر را که یکی از کتاب های مجموعه ی 6 جلدی "قصه های فندقی" است برای خردسالان عزیز به رشته ی تحریر درآورده است.

کتاب «یه عالمه پنجره» درباره بچه گربه‌ای کوچک است که زیر پلی روبه‌روی ساختمان بسیار بزرگ زندگی می‌کند. وقتی شب فرا می‌رسد؛ بچه گربه با تصور اینکه پشت هر کدام از این پنجره‌ها چه کسانی هستند و مشغول چه کاری هستند؛ خود را سرگرم می‌کند تا اینکه چراغ هر خانه‌ای خاموش می‌شود.

ادامه
Card image cap

"دیو و دلبر"

انتشارات "لوپه تو" به تازگی کتاب "دیو و دلبر" از مجموعه ی "قصه های قاصدک" را روانه‌ی بازار نشر کرده است. "دیو و دلبر" ،دلنشین ترین قصه‌ی عامیانه‌ی فرانسه است. این قصه توسط گابریل سوزان دو ویلنوو نوشته شده است. بازنویسی این اثر را "افسانه شعبان نژاد" و ترجمه‌ی آن را "مهدی مهدوی" بر عهده داشته‌اند.

مردی که سه دختر داشت برای کاری به شهر می رود. هر کدام از دخترها از او چیزی می خواهند. کوچکترین دختر از پدرش یک شاخه گل سرخ می خواهد. پدر هنگام برگشتن گم می شود و از کاخ یک دیو سر در می آورد. در آنجا گل سرخی از شاخه می چیند امّا ناگهان دیو جلوی او حاضر می شود و ...

ادامه
Card image cap

"اتل متل، کبوتری"

<p dir="rtl">انتشارات لوپه&zwnj;تو یک مجموعه&zwnj;ی 4جلدی با نام &quot;اتل متل&quot; را برای خردسالان به چاپ رسانده است. کتاب&nbsp;&quot;اتل متل، کبوتری&quot; به قلم مصطفی رحماندوست یکی از عنوان&zwnj;های این مجموعه است.</p> <p dir="rtl">اتل متل، کبوتری</p> <p dir="rtl">خوشگل و ناز وپَر&nbsp;پَری</p> <p dir="rtl">گرسنه بود و نا نداشت</p> <p dir="rtl">تو لونه&zwnj;اش غذا نداشت</p> <p dir="rtl">...</p>

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018