کی بود، کی بود؟ کلاغی بود

كلاغي بود كه بال نداشت

به جاش دو تا باله گذاشت...

انتشار کتاب "کی بود، کی بود؟ کلاغی بود" از مجموعه ی نه جلدی "کی بود، کی بود؟. این مجموعه با اشعار "افسانه شعبان نژاد" و با همت انتشارات "لوپه تو" برای گروه سنی خردسال به چاپ رسیده است.

Card image cap

"اینترنت مثل یک گودال است" ازمجموعه ی هشت جلدی "چی مثل چیه؟"

در این کتاب، دنیای مجازی به گودالی پر از آب تشبیه شده که ورود به آن محاسن و معایبی دارد.و به طور غیر مستقیم نحوه ی استفاده ی صحیح از ایتنترنت برای کودکان توضیح داده شده است.

"افسانه شعبان نژاد" این کتاب را برای کودکان عزیز نوشته است. و انتشارات "لوپه تو" آن را به چاپ رسانده است.

ادامه
Card image cap

"شاهزاده قورباغه"

<p dir="RTL" style="margin-left:0cm; margin-right:0cm; text-align:justify"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">کتاب &quot;شاهزاده قورباغه&quot; روانه&zwnj;ی بازار نشر شد.این کتاب از مجموعه&zwnj;ی 6 جلدی &quot;قصه&zwnj;های قاصدک&quot; به همت انتشارات لوپه&zwnj;تو به چاپ رسیده است. </span></span></p> <p dir="RTL" style="margin-left:0cm; margin-right:0cm; text-align:justify"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">شاهزاده قورباغه یکی از مشهورترین قصّه های آلمان است که توسط برادران گریم نوشته شده است.<u> </u>بازنویسی این اثر را &quot;افسانه شعبان نژاد&quot; و ترجمه&zwnj;ی آن را &quot;مهدی مهدوی&quot; بر عهده داشته&zwnj;اند.</span></span></p> <p dir="RTL" style="margin-left:0cm; margin-right:0cm; text-align:justify"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">شاهزاده خانمی هر روز در باغ با توپ طلایی اش بازی می کند. یک روز توپ از دست او داخل چاه می افتد. قورباغه ای توپش را بیرون می آورد و با شاهزاده خانم شرط می گذارد که ...</span></span></p>

ادامه
Card image cap

"سلام نی نی کوچولو"

این کتاب از مجموعه ی"این من هستم" از انتظار شیرین کودکی که قرار است خواهر یا برادر شود با زبانی کودکانه برای کودکان سخن می گوید.

ناشر این کتاب " لوپه تو" است و "افسانه شعبان نژاد" آن را ترجمه و بازآفرینی کرده است.

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018