انتشارات "لوپه تو" مجموعه ی "چی مثل چیه؟" را روانه ی بازار نشر کرد.

مجموعه ی هشت جلدی "چی مثل چیه؟" به نویسندگی "افسانه شعبان نژاد" به تازگی به چاپ رسیده است.

این مجموعه از موضوعاتی هم چون زندگی، دوستی، عشق، دنیای مجازی، جدایی والدین، مرگ و ... از نگاه کودکان با کودکان سخن می گوید.

 (کتاب‌های این مجموعه: اینترنت مثل یک گودال است/ تو مثل خودت هستی/ خانواده مثل یک کیک است/ دوستی مثل یک الاکلنگ است/ زمین بازی مثل یک جنگل است/ عشق مثل یک درخت است/ نگرانی مثل ابر است / زندگی مثل باد است )

همه ی خانواده ها خواسته یا نا خواسته با تعدادی از این موضوعات درگیرند، و گاهی یافتن توضیحی منطقی و قابل درک کودکان، برای والدین بسیار مشکل است.اما این کتاب ها با تشبیه هایی ساده و کودکانه و مثال هایی که در زندگی روزمره ی کودکان وجود دارند به همه ی این دغدغه ها با زبانی کودکانه پاسخ می دهند.

Card image cap

مجموعه 4 جلدی "بازی، شعر، نمایش" به چاپ رسید

مجموعه‌ی 4 جلدی "بازی، شعر، نمایش1" با اشعار افسانه شعبان نژاد در نمایشگاه کتاب تهران98 رونمایی شد.

بازی‌های نمایشی این مجموعه،تلفیقی است از " بازی، شعر، نمایش" که بزرگترها می‌توانند آن‌ها را با ابتکار خود و کمک کودکان به اجرا درآورند و بدین گونه کودکان را در یادگیری راحت‌تر یاری دهند.

"با من بیا عروسک" ، " بیا بیا گردالی جون!" ، " من این طرف، تو اون طرف" و " نخودی نرو تو دیگ آش" عناوین این مجموعه هستند. انتشارات لوپه تو این کتاب‌ها را برای خردسالان به چاپ رسانده است.

ادامه
Card image cap

" با من بیا عروسک"

انتشارات لوپه‌تو به تازگی کتاب "با من بیا عروسک" سروده‌ی افسانه شعبان نژاد را روانه‌ی بازار نشر کرده است. این کتاب در مجموعه‌ی 4جلدی "بازی، شعر، نمایش1" و برای خردسالان به چاپ رسیده است.

"با من بیا عروسک" ماجرای عروسک گمشده‌ای است که در انتظار پیداکردن صاحبش است.

ادامه
Card image cap

چهارده عنوان از کتاب‌های انتشارات "لوپه‌تو" در فهرستگان رشد 1397

<p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">فهرست توصیفی کتاب&zwnj;های آموزشی و تربیتی مناسب و مرتبط با فعالیت&zwnj;های دوره آموزش پیش دبستانی و&nbsp;دوره&zwnj;ی ابتدایی&nbsp;فهرستگان رشد 1397 منتشر شد.</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">کتاب&zwnj;های زیر به همت انتشارات &quot;لوپه تو&quot; به چاپ رسیده&zwnj;اند....</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">&nbsp;مجموعه&zwnj;ی 6جلدی &quot;در خانه&zwnj;ی ما&quot; (بابایم را دوست دارم- مامانم را دوست دارم- مادربزرگم&nbsp;را دوست دارم- پدربزرگم&nbsp;را دوست دارم- خواهرم&nbsp;را دوست دارم- برادرم&nbsp;را دوست دارم)</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">مجموعه&zwnj;ی 4جلدی &quot;با من دوست باش&quot; (پر پر پر توی هوا- شالاپ شلوپ، میون آب- گرم گرم، روی زمین- وز وز وز تو باغچه&zwnj;ها)</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">مجموعه&zwnj;ی 4جلدی &quot;این من هستم&quot; (من شجاع هستم- من یک گنج دارم- سلام نی&zwnj;نی کوچولو- در قلب من)</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">اشعار این کتاب&zwnj;ها را &quot;افسانه شعبان نژاد&quot; برای خردسالان سروده است.</span></span></p>

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018