گدلو گدو پر از کلک. قلمبه مثل بادکنک...

گدلو گدو پر از کلک، قلمبه مثل بادکنک...

دوکتاب دیگرانتشارات لوپه‌تو با هدف تشویق خردسالان به خوردن غذاهای مفید و پرهیز آن ها از بد خوراکی به چاپ رسیده است. این کتاب ها به قلم "افسانه شعبان نژاد" ، با نام های "گدلو گدو و نی‌نی پسری" و "گدلو گدو و نی‌نی دختری" هستند.

Card image cap

مجموعه ی " کی بود، کی بود؟" در فهرست لاکپشت پرنده

لاکپشت پرنده فهرست بیست و چهارم خود را اعلام کرد، 9 جلد کتاب مجموعه ی " کی بود، کی بود؟"، در بخش کتاب های زیر 5 سال این فهرست قرار گرفتند.

این کتاب ها را "افسانه شعبان نژاد" برای خردسالان عزیز سرده است و انتشارات "لوپه تو " آنها  را چاپ و روانه ی بازار نشر کرده است.

ادامه
Card image cap

"اتل متل، یه زنبوره"

<p dir="rtl">انتشار کتاب &quot;اتل متل، یه زنبوره&quot; از مجموعه&zwnj;ی 4جلدی &quot;اتل متل&quot;</p> <p dir="rtl">داستان این کتاب را مصطفی رحماندوست به زبان شعر برای خردسالان عزیز سروده است.</p> <p dir="rtl">اتل متل، یه زنبوره</p> <p dir="rtl">رفت و رسید به انگوره</p> <p dir="rtl">زنبوره تا انگورو دید</p> <p dir="rtl">تاپ تاپ پ، دلش تپید</p> <p dir="rtl">گفت: &laquo;انگور اشی مشی</p> <p dir="rtl">تو شیرینی، زنم می&zwnj;شی؟&raquo;</p> <p dir="rtl">...</p>

ادامه
Card image cap

"من شجاع هستم"

انتشارات "لوپه تو" به تازگی کتاب "من شجاع هستم" را به چاپ رسانده است.

این کتاب که "افسانه شعبان نژاد" ترجمه و بازآفرینی آن را برعهده داشته، از ترس های کودکانه و راهکارهای مناسب برای غلبه بر آن ها با کودکان سخن می گوید.

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018