با من دوست باش

مجموعه ی "با من دوست باش" برای خردسالان به چاپ رسید. این مجموعه کتاب، شامل 4 جلد به نام های "گُرُم گُرُم روی زمین"، "شالاپ شُلوپ میون آب"، "وِز وِز وِز تو باغچه ها" و "پَر پَر پَر توی هوا" است.

شعرهای زیبای این کتاب به قلم "افسانه شعبان نژاد"، خردسالان را با حیوانات مختلف آشنا می کند...

Card image cap

"بابایم را دوست دارم"

چاپ کتاب "بابایم را دوست دارم" توسط انتشارات " لوپه تو"

این کتاب از مجموعه ی 6 جلدی " در خانه ی ما " ، خردسالان را با پدر، که یکی از اعضای خانواده است آشنا می کند. "افسانه شعبان نژاد" اشعار این کتاب را سروده است.

ادامه
Card image cap

کی بود، کی بود؟ الاغی بود

<p dir="rtl">لاغي بود كه سُم نداشت</p> <p dir="rtl">چرخ كوچيك به جاش گذاشت...</p> <p dir="rtl">انتشار کتاب &quot;کی بود، کی بود؟ الاغی بود&quot; از مجموعه ی نه جلدی &quot;کی بود، کی بود؟.این مجموعه با اشعار &quot;افسانه شعبان نژاد&quot; و با همت انتشارات &quot;لوپه تو&quot; برای گروه سنی خردسال&nbsp;به چاپ رسیده است.</p>

ادامه
Card image cap

"سیندرلا"

"سیندرلا" یکی دیگر از کتاب‌های مجموعه‌ی "قصه‌های قاصدک" است که به تازگی به همت انتشارات لوپه‌تو به چاپ رسیده است. سیندرلا مشهورترین قصّه ی عامیانه ای است که توسط شارل پِرو نوشته شده است. این قصه پس از صدها سال، هنوز هم خواندنی و زیباست.

بازنویسی این اثر را "افسانه شعبان نژاد" و ترجمه‌ی آن را "مهدی مهدوی" بر عهده داشته‌اند.

سیندرلا دختر زن و مرد ثروتمندی است که مادرش از دنیا می رود. پدرش ازدواج می کند و سیندرلا با مادر ناتنی خود و دخترانش دچار دردسر می شود و ...

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018