انتشارات "لوپه تو" مجموعه ی "این من هستم" را به چاپ رساند.

مجموعه ی 4جلدی "این من هستم" به قلم "افسانه شعبان نژاد" به چاپ رسید.

این مجموعه که به همت انتشارات "لوپه تو" روانه ی بازار نشر شده است، از احساس های مختلف مثل شادی، غم، ترس، لذت های طبیعی کودکان و ... با زبانی کودکانه برای آن ها سخن می گوید...

Card image cap

انتشار منتخبی از محبوب‌ترین قصه‌های جهان

قصه‌های عامیانه‌ای چون سیندرلا، دیو و دلبر، هانسل و گرتل و ... در ادبیات کشورهای فرانسه و آلمان دارای سابقه‌ای چندصد ساله هستند. این آثار به مرور در تمام اروپا و سپس تمام دنیا فراگیر شدند و پس از گذشت چند قرن، هنوز هم خواندنی و جذاب هستند.بازنویسی این آثار را "افسانه شعبان نژاد" و ترجمه‌ی آن را "مهدی مهدوی" بر عهده داشته‌اند.و انتشارات "لوپه‌تو" آن‌ها را برای کودکان ایران زمین به چاپ رسانده است.

ادامه
Card image cap

" با من بیا عروسک"

انتشارات لوپه‌تو به تازگی کتاب "با من بیا عروسک" سروده‌ی افسانه شعبان نژاد را روانه‌ی بازار نشر کرده است. این کتاب در مجموعه‌ی 4جلدی "بازی، شعر، نمایش1" و برای خردسالان به چاپ رسیده است.

"با من بیا عروسک" ماجرای عروسک گمشده‌ای است که در انتظار پیداکردن صاحبش است.

ادامه
Card image cap

"سیندرلا"

"سیندرلا" یکی دیگر از کتاب‌های مجموعه‌ی "قصه‌های قاصدک" است که به تازگی به همت انتشارات لوپه‌تو به چاپ رسیده است. سیندرلا مشهورترین قصّه ی عامیانه ای است که توسط شارل پِرو نوشته شده است. این قصه پس از صدها سال، هنوز هم خواندنی و زیباست.

بازنویسی این اثر را "افسانه شعبان نژاد" و ترجمه‌ی آن را "مهدی مهدوی" بر عهده داشته‌اند.

سیندرلا دختر زن و مرد ثروتمندی است که مادرش از دنیا می رود. پدرش ازدواج می کند و سیندرلا با مادر ناتنی خود و دخترانش دچار دردسر می شود و ...

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018