"سلام نی نی کوچولو"

این کتاب از مجموعه ی"این من هستم" از انتظار شیرین کودکی که قرار است خواهر یا برادر شود با زبانی کودکانه برای کودکان سخن می گوید.

ناشر این کتاب " لوپه تو" است و "افسانه شعبان نژاد" آن را ترجمه و بازآفرینی کرده است.

Card image cap

"رفتم به باغ پرتقال"

<p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">انتشارات &quot;لوپه&zwnj;تو&quot; کتاب &quot;رفتم به باغ پرتقال&quot; از مجموعه&zwnj;ی &quot;رفتم به باغ&quot; را منتشر کرد.</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">رفتم به باغ پرتقال</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">اون&zwnj;جا چی دیدم؟ یه شغال...</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-size:16px"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif">اثر منظومه&zwnj;ای است که با زبانی ساده و قابل درک برای مخاطبان خردسال سروده شده است. در این قصّه &quot;افسانه شعبان نژاد&quot; از شغالی سخن میگوید که به باغ پرتقال آمده است و قصد شکار دارد و ...</span></span></p>

ادامه
Card image cap

"بیا بیا، گردالی جون"

انتشار کتاب "بیا بیا، گردالی جون!" از مجموعه‌ی 4جلدی "بازی، شعر، نمایش1"

"بیا بیا، گردالی جون!" ماجرای قابلمه‌ای است که از روی اجاق فرار می‌کند و پس از اتفاقاتی که برایش می‌افتد به آشپزخانه برمی‌گردد.

داستان این کتاب را افسانه شعبان نژاد به زبان شعر برای خردسالان عزیز سروده است.

ادامه
Card image cap

چاپ 8 کتاب جدید در حوزه ی روانشناسی برای کودکان عزیز

چاپ 8 کتاب جدید در حوزه ی روانشناسی برای کودکان عزیز

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018