"یک عالمه پنجره"

چاپ کتاب "یک عالمه پنجره" توسط "انتشارات لوپه تو" 

"افسانه شعبان نژاد" این اثر را که یکی از کتاب های مجموعه ی 6 جلدی "قصه های فندقی" است برای خردسالان عزیز به رشته ی تحریر درآورده است.

کتاب «یه عالمه پنجره» درباره بچه گربه‌ای کوچک است که زیر پلی روبه‌روی ساختمان بسیار بزرگ زندگی می‌کند. وقتی شب فرا می‌رسد؛ بچه گربه با تصور اینکه پشت هر کدام از این پنجره‌ها چه کسانی هستند و مشغول چه کاری هستند؛ خود را سرگرم می‌کند تا اینکه چراغ هر خانه‌ای خاموش می‌شود.

Card image cap

"رفتم به باغ زردآلو"

<p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">کتاب &quot;رفتم به باغ زردآلو&quot; توسط انتشارات &quot;لوپه&zwnj;تو&quot; و با اشعار &quot;افسانه شعبان نژاد&quot; به چاپ رسید.</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">رفتم به باغ زردآلو</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">تو باغ می&zwnj;گشت زاغ کوچولو...</span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">اثر منظومه ای است که با زبانی ساده و قابل درک برای مخاطبان خردسال سروده شده است. در این قصّه شاعر از یک زاغ کوچولو سخن می گوید که به باغ زردآلو می آید و مشغول چیدن زرد آلو می شود و ...</span></span></p> <p dir="rtl">&nbsp;</p>

ادامه
Card image cap

"انتشار مجموعه‌ی 2جلدی "هر ضرب‌المثل قصّه‌ای دارد

انتشارات لوپه‌تو مجموعه‌ی 2جلدی "هر ضرب‌المثل قصّه‌ای دارد" را برای کودکان و نوجوانان منتشر کرد.

ادامه
Card image cap

كي بود، كي بود؟ خروسي بود

خروسي بود كه نوك نداشت

جاي نوكش، مداد گذاشت...

انتشار کتاب "كي بود، كي بود؟ خروسي بود" از مجموعه ی نه جلدی "کی بود، کی بود؟. این مجموعه با اشعار "افسانه شعبان نژاد" و با همت انتشارات "لوپه تو" برای گروه سنی خردسال به چاپ رسیده است.

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018