"رفتم به باغ شاتوت"

کتاب "رفتم به باغ شاتوت" از مجموعه‌ی 9جلدی "رفتم به باغ" منتشر شد.

رفتم به باغ شاتوت

دیدم چی؟ یک عنکبوت...

اثر منظومه ای است که با زبانی ساده و قابل درک برای مخاطبان خردسال سروده شده است. "افسانه شعبان نژاد" در این قصّه از یک عنکبوت سخن می گوید که مشغول بافتن تور است و ...

Card image cap

بیست و هشت عنوان کتاب شعر "افسانه شعبان نژاد" در بسته ی سیزدهم لاکپشت پرنده

لاکپشت پرنده بسته ی سیزدهم خود را که برگزیده ی شش سال شعر کودک و نوجوان است؛ اعلام کرد. بیست و هشت عنوان از این کتابها سروده ی "افسانه شعبان نژاد" مدیر مسئول انتشارات لوپه تو هستند.

مجموعه ی 9 جلدی "کی بود،کی بود؟" انتشارات لوپه تو ("کی بود،کی بود؟الاغی بود"،"کی بود،کی بود؟خرگوشی بود"،"کی بود،کی بود؟خروسی بود"،"کی بود،کی بود؟روباهی بود"،"کی بود،کی بود؟ زنبوری بود"،"کی بود،کی بود؟ کلاغی بود"،"کی بود،کی بود؟گربه ای بود"،"کی بود،کی بود؟هشت پایی بود"،"کی بود،کی بود؟ گوزنی بود") نیز جزو این فهرست قرار گرفته است.

ادامه
Card image cap

"پرنده های شعر من" در فهرست کتاب‌های مناسب دوره دوم متوسطه کتاب‌نامه رشد 1397

کتاب‌ "پرنده های شعر من" به قلم "افسانه شعبان نژاد" در فهرست توصیفی کتاب‌های آموزشی و تربیتی مناسب و مرتبط با فعالیت‌های دوره دوم متوسطه فهرستگان رشد قرار گرفت.

این کتاب‌ به همت انتشارات "لوپه تو" به چاپ رسیده‌است.

ادامه
Card image cap

کتاب‌های " قاصدک در باد" و "آواز زیر باران" در بخش ادبیات فهرست 27 لاکپشت پرنده قرار گرفتند

<p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">لاکپشت پرنده، فهرستی از کتاب&zwnj;های ادبیات کودک و نوجوان است که با همکاری مشترک موسسه شهر کتاب و فصلنامه تخصصی پزوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان تهیه می&zwnj;شود. گروهی از منتقدان و کارشناسان کودک و نوجوان در پایان هر فصل، فهرستی از مناسب&zwnj;ترین کتاب&zwnj;های کودک و نوجوان را در یک فهرست معرفی می&zwnj;کنند. </span></span></p> <p dir="rtl"><span style="font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif"><span style="font-size:16px">کتاب&zwnj;های &quot;قاصدک در باد&quot; و &quot;آواز زیر باران&quot; به نویسندگی احمدرضا احمدی و تصویرگری پرستو احدی، توسط انتشارات &quot;لوپه&zwnj;تو&quot; به چاپ رسیده اند.</span></span></p>

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018