"رفتم به باغ پرتقال"

انتشارات "لوپه‌تو" کتاب "رفتم به باغ پرتقال" از مجموعه‌ی "رفتم به باغ" را منتشر کرد.

رفتم به باغ پرتقال

اون‌جا چی دیدم؟ یه شغال...

اثر منظومه‌ای است که با زبانی ساده و قابل درک برای مخاطبان خردسال سروده شده است. در این قصّه "افسانه شعبان نژاد" از شغالی سخن میگوید که به باغ پرتقال آمده است و قصد شکار دارد و ...

Card image cap

مجموعه ی " کی بود، کی بود؟" در فهرست لاکپشت پرنده

لاکپشت پرنده فهرست بیست و چهارم خود را اعلام کرد، 9 جلد کتاب مجموعه ی " کی بود، کی بود؟"، در بخش کتاب های زیر 5 سال این فهرست قرار گرفتند.

این کتاب ها را "افسانه شعبان نژاد" برای خردسالان عزیز سرده است و انتشارات "لوپه تو " آنها  را چاپ و روانه ی بازار نشر کرده است.

ادامه
Card image cap

"پرنده های شعر من"

"افسانه‌ی اردیبهشت"، بخش نوجوان و بزرگسال انتشارات "لوپه تو" کتاب "پرنده‌های شعر من" را برای نوجوانان منتشر کرده است. به خاطر تو، خیال، شعر می‌شوی، اشتباه، بال بسته، پرنده و سیب و... 31 شعر این مجموعه هستند که همگی با محوریت پرنده‌ها سروده شده‌اند.

ادامه
Card image cap

"نگرانی مثل ابر است" ازمجموعه ی هشت جلدی "چی مثل چیه؟"

<p dir="rtl">نگرانی، احساسی است که همه ی ما تجربه کرده ایم. این حس به ما کمک میکند تا خود را از خطرها دور کرده و از خودمان بهتر مراقبت کنیم. اما گاهی انسان بیش از حد در نگرانی فرو می رود و این امر در زندگی او تاثیرات منفی زیادی می گذارد.این کتاب با پیشنهاد راهکارهای مختلف به کودک می آموزد که چگونه به جای فکر کردن به نگرانی ها و بزرگ کردنشان، از آنها دور شود و به روزها و اتفاق های خوب پیش رویش بیاندیشد.</p> <p dir="rtl">&quot;افسانه شعبان نژاد&quot; این کتاب را برای کودکان عزیز نوشته است. و انتشارات &quot;لوپه تو&quot; آن را به چاپ رسانده است.</p>

ادامه

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به انتشارات لوپه‌تو است - 2018